Stěhování s profesionály

Z pohodlí a bez starostí budete stěhovat kancelář či domov s firmou ERA-STAR. Vaše věci + naše služby = klidné a bezpečné stěhování.

V lokalitě Praha a Středočeský kraj zařizujeme montáž, balení, pojištění, odvoz, vybalení a sestavení všeho, co potřebujete přestěhovat z kanceláří či bytu - od nábytku, přes trezory, klavír a jiné objemné předměty, až po knihy, dokumenty a nádobí.

Chcete se informovat o termínech či ceně nebo rovnou objednat stěhovací vůz? Zavolejte nám na tel. +420 603 230 510 nebo napište na stehowani@volny.cz právě nyní. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a domluvíme se na plánu stěhování. Před samotným stěhováním Vás v případě Vašeho zájmu zdarma navštívíme, abychom vytvořili harmonogram a cenovou kalkulaci stěhování.

S námi očekávejte

  • Profesionalitu: Na trhu působíme od roku 1993, máme za sebou zkušenosti ze stovek zakázek a stovky spokojených klientů, pracujeme s profesionálním vybavením.
  • Kompletní servis: Zařídíme vše - od stanovení cenové kalkulace pro stěhování při bezplatné návštěvě, přes následné zabalení stěhovaných věcí, demontáž a montáž nábytku, odpojení a zapojení osvětlení, rozvěšení obrazů až po rozestavení nábytku dle Vašich představ.
  • Kvalitní technické zázemí: Všechny stěhovací vozy jsou vybaveny vnitřními polstry, stěhovacími popruhy, obalovým materiálem, stěhovacími bednami, šatními bednami a upevňovacím materiálem pro maximální bezpečí Vašich věcí. Vozy pečlivě volíme podle objemových nároků každého jednotlivého stěhování.
  • Kvalitní proškolený personál: Jsme si plně vědomi důvěry, kterou v nás zákazník vkládá - naši zaměstnanci pracují pečlivě, rychle a zdvořile.
  • Pojištění: Všechny vozy a stěhovaný náklad jsou pojištěny.
  • Maximum služeb za přijatelnou cenu: Cenu stanovíme a dohodneme s Vámi předem na základě našeho ceníku a konkrétních potřeb stěhování - kontaktujte nás telefonicky +420 603 230 510 nebo e-mailem stehowani@volny.cz již dnes a zítra se můžete stěhovat.*
  • Něco navíc: Poradíme si s likvidací odpadů a zajistíme vyklízení.

*Termín stěhování závisí na množství a druhu stěhovaného nákladu, zpravidla doporučujeme předchozí bezplatnou schůzku pro přesné stanovení plánu a ceny služeb.

 

Mám zájem o stěhování