Malování pokojů i bytů

Malování pokojů a bytů provádějí ve firmě ERA-STAR profesionální malíři pokojů s letitými zkušenostmi. Malíři pokojů z firmy ERA-STAR působí v Praze i Středočeském kraji.

Ať už chcete vymalovat jednu zeď, pokoj nebo celý byt či kancelář, nabídneme Vám ty nejlepší služby za výbornou cenu (ceník). Už dvacet let poskytuje firma ERA-STAR své malířské, úklidové a stěhovací služby v Praze a Středočeském kraji. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků, poptejte nezávazně služby nebo si rovnou objednejte malířské služby. Velmi rádi s Vámi probereme Vaše požadavky a nabídneme řešení při telefonickém kontaktu na čísle +420 603 230 510 nebo písemně na e-mailové adrese stehowani@volny.cz.

S námi očekávejte

  • Profesionalitu: Na trhu působíme od roku 1993, máme za sebou zkušenosti ze stovek zakázek a stovky spokojených klientů, pracujeme s profesionálním vybavením. Za Vaše peníze dostanete maximální službu.
  • Kompletní servis: Zařídíme vše – přemístění a zabalení nábytku před malováním, malování bytů, malování pokojů, lakování, mytí oken, obklady, úklid po malířích i menší stavební úpravy a menší řemeslnické práce.
  • Kvalitní proškolený personál: Jsme si plně vědomi důvěry, kterou v nás zákazník vkládá - naši zaměstnanci pracují pečlivě, rychle a zdvořile.
  • Maximum služeb za přijatelnou cenu: Cenu stanovíme a dohodneme s Vámi předem na základě našeho ceníku a Vaší konkrétní představy malování - kontaktujte nás telefonicky +420 603 230 510 nebo e-mailem stehowani@volny.cz již dnes a zítra malujeme.*
  • Něco navíc: Nabízíme pravidelné i nepravidelné úklidové služby.

*Termín malování je ve výjimečných případech možný i druhý den od objednávky, zpravidla je to však více dní (v závislosti na požadavcích zákazníka na služby a materiál a na naše volné termíny).

 

Mám zájem o malování